CONFidence 2020

Starts:  Sep 7, 2020 9:00 AM (CET)
Ends:  Sep 8, 2020 5:00 PM (CET)

Mamy dla was kod zniżkowy na legendarną konferencję o cyberbezpieczeństwie!

1-2 czerwca 2020, już po raz 19, setki hackerów zbiorą się w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, żeby wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu. Na te dwa dni Przestrzeń Muzeum zmienia się w bazę, w której najtęższe głowy branży infosec będą dzielić się wiedzą, dyskutować o najnowszych odkryciach i nawiązywać nowe znajomości. A wszystko to w ciepłych promykach czerwcowego słońca przy zimnym piwku.

Oczywiście mowa tu o CONFidence — największej konferencji poświęconej tematyce infosecurity w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzeniu z 15-letnią historią wykładów pełnych technicznych szczegółów, prelegentów z najwyższej półki i chillowej atmosfery.

 Confidence 2020

Wyjątkowi prelegenci na 4 scenach

CONFidence 2020 to 3 główne ścieżki wykładowe i ścieżka community. Podczas wydarzenia prawdziwi entuzjaści podzielą się swoją wiedzą, przełomowymi odkryciami i case study. Oprócz dziesiątek prelekcji możecie spodziewać się też bezpłatnych 2,5-godzinnych warsztatów oraz treningów, które odbędą się po CONFidence.

 

W tym roku tematyka konferencji jest skoncentrowana na: cloud security, bezpieczeństwie aplikacji, IoT, malware, pentestingu, inżynierii odwrotnej, blockchain, hackowaniu na żywo, red team/blue team i socjotechnikach.

Confidence 2020

Kogo będziecie mogli posłuchać na CONFidence 2020?

Pełną agendę wydarzenia organizatorzy planują opublikować na początku marca, ale kilka nazwisk już znamy!

 

  • Paweł Maziarz (najlepszy prelegent CONFidence 2019 oraz współzałożyciel Immunity Systems i przodujący trener APT Masterclass)
  • Ido Naor, (członek rady programowej CONFidence i główny researcher ds. Bezpieczeństwa w GReAT, Kaspersky Lab)
  • Leszek Miś, (założyciel Defensive Security)
  • Ronnie Tokazowski, (Senior Threat Researcher w Agari)
  • Dr Sofia Belikovetsky (Research lead w Toka — Cyber ​​Builders)
  • Dr Sven Herpig (Stiftung Neue Verantwortung)
  • Denis Makrushin (szef ds. Bezpieczeństwa aplikacji w Ingram Micro)
  • Chris Kubecka (HypaSec).

 

Więcej niż tylko konferencja

CONFidence cieszy się popularnością nie tylko ze względu na najwyższej klasy prelegentów i wartość merytoryczną wykładów, ale również z powodu atmosfery, która jest tu wyjątkowa. Organizatorzy sami wolą nazywać CONFidence Sec Campem niż konferencją.

 

Poza ścieżkami wykładowymi uczestnicy mogą brać udział w wielu aktywnościach, między innymi w konkursie Treasure Hunt* i zawodach Capture The Flag**!

 

*Treasure Hunt to gra, w której uczestnicy muszą wykonać serię zabawnych zadań, w których konieczna jest integracja z innymi uczestnikami i prelegentami, rozwiązywanie łamigłówek i znajdywanie ukrytych przedmiotów.

 

** Capture the flag to drużynowy turniej, podczas którego uczestnicy muszą rozwiązać jak największą ilość zadań związanych z bezpieczeństwem w sieci, w ograniczonym czasie.

 
Confidence 2020

Na czas wydarzenia Muzeum Lotnictwa zamienia się w bazę IT, gdzie uczestnicy będą mogli osobiście spotkać się ze specjalistami, przeprowadzać kuluarowe rozmowy lub znaleźć pracownika, nowego członka zespołu czy zapoznać się z ofertą rekrutacyjną największych firm na rynku.

 Confidence 2020Nie tylko dla ekspertów

CONFidence nie jest ekskluzywnym wydarzeniem tylko dla specjalistów InfoSec. Programiści, przedsiębiorcy, entuzjaści nowych technologii oraz przedstawiciele bankowości i rządu znajdą wykłady odpowiadające ich potrzebom. Jeśli jesteś studentem albo dopiero zaczynasz swoją karierę w cyberbezpieczeństwie też na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 

CONFidence Class — warsztaty dla młodzieży

CONFidence Class to zajęcia z cyberbezpieczeństwa dla nastolatków w wieku 16-19 lat Składają się na nie seria spotkań przed konferencją i wielki finał podczas CONFidence 2020! Podczas CONFidence class nastolatkowie mogą zgłębić swoją wiedzę dotyczącą bezpiecznego korzystania z internetu, potencjalnych zagrożeń oraz wziąć udział w warsztatach, w których prelegenci  przybliżą im świat cyberbezpieczeństwa.

  

Tak jak wspominaliśmy w tytule, mamy dla was zniżkę!

Żeby z niej skorzystać, napisz do szkolenia@isaca.katowice.pl

 Gdzie się zarejestrować? Właśnie tutaj: www.confidence-conference.org

 

Do zobaczenia na CONFidence!

 

Location

MUZEUM LOTNICTWA
al. Jana Pawła II 39
Kraków
Event Image