[EDU] Ramy zarządzania Ryzykiem

When:  Apr 27, 2021 from 18:00 to 20:00 (CET)
Associated with  Warsaw Chapter
Wszyscy zarządzamy ryzykiem: ty, ja, rodzina, społeczność, naród, firma, prezes, szef, dział finansów, dział IT administrator serwera lub archiwista, każdy dostawca i każdy klient – wszyscy zarządzamy ryzykiem. Sęk w tym, że każdy robi to inaczej, stosując swoje schematy myślenia, swoje słownictwo, swoje narzędzia i swoje metodyki odpowiednio do sytuacji, percepcji i doświadczenia. Są jednak pewne wspólne elementy tych działań, podejść i metodyk – i o tym chciałbym opowiedzieć.

Będzie to opowieść o Ramach zarządzania Ryzykiem i jak się okazuje również o Ramach zarządzania Okazją, Wartością, a w konsekwencji Decyzją.

Jeśli w tej opowieści znajdziecie swój sposób na Ryzyko to znajdziecie również potwierdzenie, że robicie to dobrze. Nie wątpię, że znajdziecie również całą listę wskazówek jak robić to inaczej. Będę szczęśliwy jeśli podzielicie się tymi spostrzeżeniami w czasie spotkania.

Jeśli zburzę Wasze dotychczasowe myślenie na temat Ryzyka i zarządzania nim i wywołam dyskusję w czasie spotkania (ale i po nim) to osiągnę swój cel.

Zapraszam na spotkanie i do dyskusji.

Piotr Dzwonkowski

Link do spotkania (ZOOM)
https://zoom.us/j/96233602238?pwd=cFJpL1lDZW54VElVb2V5MG5JU2tQUT09

Link do transmisji YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCXWFY3u0xkf6jTlj3T1UDEw/live
 

Notka biograficzna :

Piotr Dzwonkowski zajmuje się różnymi obszarami związanymi z przetwarzaniem informacji: zarządzaniem, ryzykiem, kontrolą, bezpieczeństwem i audytem. Jako akredytowany trener ISACA prowadzi szkolenia przygotowujące do egzaminu CISA, CISM i CRISC.  Prowadzi warsztaty z obszaru zarządzania ryzykiem IT, COBIT2019, RODO oraz szkolenia na audytora wiodącego ISO/IEC 27001. Wspomaga różne organizacje w procesie zarządzania ryzykiem IT, we wdrożeniach ISO/IEC 27001, ISO 22301 oraz w procesach zgodnościowych (KNF) i RODO. 

Piotr Dzwonkowski jest autorem książki „Okazja i Ryzyko: sukcesy i niepowodzenia w ochronie Wartości”

Posiada certyfikaty ISACA: CISA, CISM, CRISC I CDPSE--

[PastEvent]

#Education

Location

Online Instructions: