InfraSEC Forum 2024

Starts:  Feb 28, 2024 08:00 (PL)
Ends:  Feb 29, 2024 17:30 (PL)
Associated with  Warsaw Chapter

W te mroźne dni gorąco zapraszamy na InfraSEC Forum 2024!
Spotkamy się już po raz ósmy - 28 lutego stacjonarnie w Warszawie, 29 lutego online.

 
Dlaczego warto wziąć udział w InfraSEC Forum? 

- Poznasz nowe zagrożenia dla OT! - Cyberprzestępcy nie śpią, ale my jesteśmy krok przed nimi, oferując Ci realne rozwiązania na wyzwania infrastruktury krytycznej!

- Rozbudujesz sieć kontaktów! - spotkaj osobiście ekspertów z OT cybersecurity. Ucz się od najlepszych, weź   udział w fascynujących debatach i angażujących dyskusjach! Poznaj najważniejsze case studies branży.

- Program stworzony DLA CIEBIE! - Przygotowaliśmy tematykę skrojoną na miarę Twoich potrzeb – opartą na bezpośrednich rozmowach ze specjalistami i rekomendacjach naszej Rady Programowej

- Włączysz się w interaktywne dyskusje i podziel się z nami Twoją perspektywą!  InfraSEC Forum 2024 to nie tylko przestrzeń pełna najnowszych informacji, trendów oraz praktycznych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa infrastruktury krytycznej.


Sprawdź jacy eksperci już potwierdzili udział w programie: https://infrasecforum.pl/agenda/

 
Zaplanuj z nami dwa intensywne dni! - 28 lutego spotykamy się na energetyzującej konferencji. 29 lutego – to czas na praktyczne warsztaty, gdzie razem z ekspertami odkryjesz praktyczne zastosowania nowo poznanej wiedzy! 

 
Wkrótce więcej informacji, ale już teraz warto zarezerwować udział wydarzeniu - tylko do 26 stycznia najkorzystniejsze warunki!

Nie zwlekajcie! 

#InfraSEC #CyberSecurity #CriticalInfrastructure  

 

[Patronat_ISACA_WARSAW_23-24]
[PastEvent]

Event Image