Oh My H@ck 2022

When:  Dec 3, 2022 from 09:00 to 17:45 (PL)
Associated with  Warsaw Chapter

Oh My H@ck 2022 - na żywo w Warszawie już 3 grudnia!

Cybercrime, reverse engineering, cyber threat intelligence, forensics, pwning… Brzmi interesująco? To tylko niektóre ze ścieżek w programie stacjonarnej konferencji Oh My H@ck, której wiodącym motywem jest cyberbezpieczeństwo. Dowiedz się wprost od specjalistów, jak nie dać się oszukać, poznaj najnowsze rozwiązania i dobre praktyki !

Możesz osobiście poznać kilkudziesięciu najlepszych ekspertów z branży cybersecurity. Nad całością programu czuwa Adam Haertle, redaktor i założyciel cenionego w środowisku security portalu ZaufanaTrzeciaStrona.pl., współprowadzący podcastu Rozmowa Kontrolowana oraz wieloletni członek ISACA Warszawa (także członek zarządu ISACA Warszawa w poprzednich kadencjach), uhonorowany za wieloletnią działalność w trakcie czerwcowego jubileuszu 25-lecia ISACA w Polsce.

Agenda jak odpowiedzią na potrzeby lokalnej sceny cyberbezpieczeństwa, a prelegenci doskonale znają realia rynku IT security w Polsce. Znajdziesz tu analizy głośnych incydentów, przegląd ciekawych funkcjonalności i nowych metod wykrywania zagrożeń… W programie między innymi: 


  • Smoki i pandy - organizacja chińskiego wywiadu w kontekście operacji cyber  - Kamil Bojarski

  • Zapolujmy razem na ransomware! - Marcin Ratajczyk

  • Brudne sztuczki w pozyskiwaniu danych - Maciej Kotowicz

  • Oh My Mac! Red teaming komputerów z systemem macOS - Wojciech Reguła

  • Cyber Crime as a Service, czyli gdzie, kto i za ile - Damian Hoffmann

  • Jak zhakować pół Internetu odkurzaczem? - Jan Iłowski


Wykłady to za mało

Dlatego poza ogromną dawką wiedzy podczas prelekcji możesz liczyć na aktywność ekspertów podczas sesji Q&A oraz mnóstwo okazji do wymiany doświadczeń z innymi osobami interesującymi się tematyką cyberbezpieczeństwa. Na uczestników czeka również wiele atrakcji, konkursy i impreza wieczorna.

Chcesz dołączyć do wiodących specjalistów cyberbezpieczeństwa w Polsce? Zarejestruj się już teraz i skorzystaj ze specjalnej oferty dla naszych członków!

Odbierz 15% zniżki z kodem rabatowym: MHxISACA_WARSAW


Rejestracja:
https://eventory.cc/event/oh-my-hack-2022/tickets 

Dowiedz się więcej: https://omhconf.pl/omh-2022/[Patronat_ISACA_WARSAW_1]
[PastEvent]
Event Image