Konferencja "KSC 2021 Forum"

Starts:  Sep 9, 2021 09:00 (CET)
Ends:  Sep 10, 2021 17:00 (CET)
Associated with  Warsaw Chapter

To 3. edycja konferencji, której tematyka jest skoncentrowana na spełnianiu wymogów ustawy o KSC na poziomie danego przedsiębiorstwa i instytucji. Spotkamy się w gronie przedstawicieli dużych przedsiębiorstw i instytucji państwowych wspólnie rozmawiać o bezpieczeństwie i realizacji wymogów ustawy o KSC.

 Wypełnienie wymogów ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa to niebanalne wyzwanie dla wielu podmiotów – przedsiębiorstw i instytucji, dla tych, którzy są operatorami usług kluczowych i podlegają wymogom Ustawy. Wyzwanie zarówno organizacyjne, technologiczne, regulacyjne, jak i ludzkie. Większość podmiotów podlegających wymogom ustawy podjęła już szereg działań i projektów wdrożeniowych, ale to jest nadal trudna droga, którą trzeba dalej podążać. Zwłaszcza, że liczba tych podmiotów rośnie.

KSC Forum jest miejscem spotkania i rozmowy wszystkich interesariuszy Ustawy o KSC. To ważny i potrzebny dialog, bo kluczowa jest tutaj współpraca pomiędzy różnymi podmiotami - w ramach danych branż, jak i pomiędzy branżami. 

ISACA Warsaw Chapter jest partnerem merytorycznym konferencji.

Udział w konferencji to ….. punktów CPE do certyfikatów: CISSP/ CISA/ CISM/ CRISC/ CGEIT

 
[PastEvent]
[Patronat_ISACA_WARSAW]
[Patronat_ISACA_WARSAW_1]

Location

Online Instructions:
Event Image