KSC FORUM 2022

Starts:  Aug 24, 2022 13:00 (PL)
Ends:  Aug 26, 2022 23:00 (PL)
Associated with  Warsaw Chapter
Jeżeli Twoja organizacja podlega lub będzie podlegać Ustawie o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa - weź udział w wyjątkowym spotkaniu praktyków! Spotkamy się w gronie przedstawicieli dużych przedsiębiorstw i instytucji państwowych wspólnie rozmawiać o bezpieczeństwie i realizacji wymogów ustawy o KSC. 

KSC Forum 2022 odbędzie się 22-26 sierpnia w Zakopanem! 
 
Dlaczego warto uczestniczyć w KSC Forum 2022? 
• O ważnych dla operatorów usług kluczowych planach i regulacjach dowiecie się z pierwszej ręki - od przedstawicieli instytucji i urzędów, które je przygotowują i realizują
• Wracamy do Zakopanego! Po 2 latach pracy zdalnej i kontaktów online nareszcie przyszedł czas na bezpośrednie spotkanie i dyskusje na żywo!
• Będzie mieli szansę na poznanie oraz zadawanie pytań prelegentom - praktykom cybersecurity
• Podczas prac w grupach roboczych wypracujemy wspólnie rekomendacje rozwiązań problemów towarzyszących realizacji wymogów ustawy o KSC!
• Swój udział w wydarzeniu potwierdzili eksperci m.in. z takich instytucji oraz organizacji jak:
Grupa Azoty, Grupa LOTOS, KGHM Polska Miedź, Kancelaria Premiera Rady Ministrów, Lotnisko Chopina w Warszawie, Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Klimatu i Środowiska, NASK PIB, PGNiG Termika, PKO Bank Polski, PKP Energetyka, Poczta Polska, PSE, TAURON Polska Energia, UKNF!

Sprawdźcie jakie atrakcje czekają na Was w programie wydarzenia: https://www.kscforum.pl/agenda/[Patronat_ISACA_WARSAW_1]
[PastEvent]

Event Image