Spotkanie świąteczne, spotkanie edukacyjne

When:  Dec 8, 2022 from 18:00 to 21:00 (PL)
Associated with  Warsaw Chapter
Zapraszamy serdecznie na spotkanie edukacyjne które rozpocznie się w dniu 8 grudnia o godzinie 18:00.

Uwaga: zmiana miejsca spotkania. Tym razem zapraszamy do Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej na Koszykowej 79. Sala 205.

 

Agenda spotkania:

18:00 – rozpoczęcie spotkania edukacyjnego, życzenia świąteczne od Zarządu

18:05 – 18:25 – prelekcja pt. Feedback i Feedforward na co dzień. Wskazówki dla audytorów którą wygłosi Cyprian Jędrowiak

18:25 – 18:30 – pytania do prelegenta, dyskusja

18:30 – 18:50 – wystąpienie pt. Dlaczego warto dbać o standardy zawodowe przy wykonywaniu audytu IT na przykładzie case study z książki Jakuba Bojanowskiego „Zdążyć przed hakerem”, które wygłosi autor książki.

18:50 – 18:55 – pytania do prelegenta, dyskusja

18:55 – 19:10 – wystąpienie Piotra Dzwonkowskiego, autora książki „Okazja i Ryzyko: sukcesy i niepowodzenia w ochronie Wartości

19:10-19:15 – pytania do prelegenta, dyskusja

19:15-21:00 - poczęstunek świąteczny: dania na ciepło, sałatki, słodkie przekąski, bufet kawowy. Networking.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla członków ISACA WarsawChapter, ale obowiązuje rejestracja:

https://forms.gle/s43F1CtZSpxZ5PAr8
 

Szczegóły prelekcji:

 

Cyprian Jędrkowiak



Feedback i Feedforward na co dzień. Wskazówki dla audytorów.

 

Podczas prelekcji Pan Cyprian poruszy następuje zagadnienia:

 

  • jak wykorzystywać metody udzielania informacji zwrotnej
  • jak odpowiednio korzystać z narzędzi feedback i feedforward
  • jak rozpoznać intencje naszego odbiorcy
  • jak dostosować styl informacji zwrotnej do konkretnego odbiorcy
  • jak budować pozytywne komunikaty
  • jak odpowiednio reagować na trudne sytuacje
  • analiza własnych zachowań i stylu prowadzenia rozmów

Cyprian Jędrkowiak

Coach, Teamcoach, trener i menedżer z pasji, wykształcenia i zawodu. Pasjonat tego co robi. Jego motto ‘zwycięzcynigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają” – liczy się skuteczność . Absolwent Wydziału Zarządzania iMarketingu Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Teamcoach na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Posiada 13 letnie doświadczenie w sprzedaży, zarządzaniu, Assessor AC/DC

WYKSZTAŁCENIE

Akademia Ekonomiczna We Wrocławiu specjalizacja Zarządzanie i marketing. Akademia im Leona Koźmińskiego w

Warszawie – Teamcoaching. Przygotowanie Pedagogiczne - studia podyplomowe UZZM Lubin, szkoła PsychoterapiiGestalt Warszawa

Więcej informacji: WWW.CYPRIANJEDRKOWIAK.PL

 

Jakub Bojanowski



Dlaczego warto dbać o standardy zawodowe przy wykonywaniu audytu IT

Na spotkaniu nie będzie możliwości kupienia książki, ale można ja kupić na stronie wydawnictwa pod adresem https://mtbiznes.pl/produkt/zdazyc-przed-hakerem


Po podaniu kodu czytamzmtdo końca roku przysługuje upust 35% na całą ofertę wydawnictwa (naliczany na etapie płatności)

Jakub z przyjemnością podpisze książki kupione wcześniej i przyniesione na spotkanie. Obiecał nam również że przewidział jedną książkę jako nagrodę. O szczegółach powie na swoim wykładzie.

Wykład „Dlaczego warto dbać o standardy zawodowe przy wykonywaniu audytu IT” wykorzystuje studium przypadku z książki „Zdążyć przed hakerem” do przedyskutowania roli audytora systemów IT w zarządzaniu cyberbezpieczeństwem. Pokazuje w jaki sposób prawidłowo zastosowane standardy audytu IT pozwalają uniknąć problemów w interpretacji wyników pracy wykonanej przez audytora, a także pokazują w jaki sposób różne grupy menedżerów mogą postrzegać ryzyko cyberbezpieczeństwa w odniesieniu do tego samego systemu.

Jakub Bojanowski doświadczony menedżer i doradca specjalizujący się w zarządzaniu ryzykiem informatycznym. Przez większość swojej kariery zawodowej kierował zespołem zarządzania ryzykiem w międzynarodowej firmie doradczej współpracując z licznymi instytucjami doradzając im w zakresie bezpieczeństwa informacji i zapobiegania skutkom cyberprzestępczości. Nadzorował zespół etycznych hakerów wykonujący kontrolowane próby włamania do systemów informatycznych. Już w 2000 roku był audytorem jednego z pierwszych uruchomionych w Polsce systemów bankowości elektronicznej. 

Jest członkiem ISACA i Certyfikowanym Audytorem Systemów Informatycznych CISA od 2000 roku, CISM, członkiem założycielem ISACA WarsawChapter i byłym przewodniczącym Komisji Rewizyjnej.

Książka „Zdążyć przed hakerem, jak przygotować firmę na cyberatak” jest próbą przygotowania menedżerów do dyskusji z ekspertami od cyberbezpieczeństwa. Skupia się na elementach zarządzania bezpieczeństwem informacji tak aby nie wymagały one wiedzy specjalistycznej, a jednocześnie pokazywały związek między technologią informatyczną a nowoczesnym biznesem. Cyberbezpieczeństwo jest pokazane w niej z perspektywy procesów zarządczych, standardów dobrej praktyki i wybranych regulacji.  

Piotr Dzwonkowski


Piotr Dzwonkowski zajmuje się różnymi obszarami związanymi z przetwarzaniem informacji: zarządzaniem, ryzykiem, kontrolą, bezpieczeństwem i audytem. Jako akredytowany trener ISACA prowadzi szkolenia przygotowujące do egzaminu CISA, CISM i CRISC. Prowadzi warsztaty z obszaru zarządzania ryzykiem IT, COBIT2019, RODO oraz szkolenia na audytora wiodącego ISO/IEC 27001. Wspomaga różne organizacje w procesie zarządzania ryzykiem IT, we wdrożeniach ISO/IEC 27001, ISO 22301 oraz w procesach zgodnościowych (KNF) i RODO.

Piotr Dzwonkowski jest autorem książki „Okazja i Ryzyko: sukcesy i niepowodzenia w ochronie Wartości”

Posiada certyfikaty ISACA: CISA, CISM, CRISC oraz CDPSE.


[Patronat_ISACA_WARSAW_1]
[PastEvent]