InfraSEC

Starts:  Feb 23, 2022 08:30 (PL)
Ends:  Feb 24, 2022 16:00 (PL)
Associated with  Warsaw Chapter

InfraSEC Forum 2022 - Cyberbezpieczeństwo twardej infrastruktury

Z przyjemnością informujemy, że objęliśmy patronatem InfraSEC Forum 2022 – jedyną na polskim rynku konferencję w całości poświęconą aspektom bezpieczeństwa systemów SCADA, rozwiązań klasy ICS oraz infrastruktury OT.5. edycja wydarzenia odbędzie się 23 lutego, w formule online.

Dlaczego warto wziąć udział w InfraSEC Forum?
- Podczas InfraSEC Forum 2022 otrzymasz ogromną dawkę praktycznej wiedzy na temat metod ochrony infrastruktury przed atakami cybernetycznymi.
- Spotykamy się online na konferencji 23 lutego oraz na warsztatach 24 lutego. Nie zabraknie również okazji do bezpośredniego spotkania – 23 lutego wieczorem zapraszamy na spotkanie networkingowe do warszawskiej restauracji!
- InfraSEC Forum 2022 to nie tylko wykłady, ale też interaktywne dyskusje, w których każdy może zabrać głos, podzielić się swoimi refleksjami, ale i zadać pytania!

Spotkanie adresowane jest do ekspertów z obszarów IT, automatyki, cyberbezpieczeństwa i audytu oraz ochrony infrastruktury krytycznej z wszystkich firm z branży przemysłowej i przesyłowej – sektora utilities, energii, gazu i paliw oraz dużych firm produkcyjnych, przetwórczych i wydobywczych.

Dla członków ISACA w-wa specjalne warunki udziału – 15% rabat z kodem promocyjnym „ISACAWAW” – promocja trwa do 11 lutego!

Zapraszamy!


[PastEvent]
[Patronat_ISACA_WARSAW]
[Patronat_ISACA_WARSAW_1]

Event Image