Member Benefits

Zostań członkiem ISACA Katowice Chapter

Jak zostać członkiem ISACA Katowice Chapter ? To proste :-)
1. Zarejestruj się na https://www.isaca.org/membership
2. Wybierz czy chcesz być członkiem w ramach: 
  • Professional Membership
  • Recent Graduates
  • Student Membership
3.Wypełnij dane isaca.org/create-account  wybierając Katowice Chapter a po zakończeniu procesu rejestracyjnego - witamy na pokładzie :-)


4 powody, by dołączyć do ISACA:

1. Zniżki dla członków na nasze najważniejsze wydarzenia edukacyjne, programy szkoleniowe i uznane na całym świecie certyfikaty.

2. Ekskluzywne, BEZPŁATNE godziny CPE za udział w seminariach internetowych ISACA i wirtualnych konferencjach, które obejmują aktualne tematy dotyczące najtrudniejszych obecnie problemów  audytu i bezpieczeństwa IT.

3. Cybersecurity Nexus ™ (CSX) - wskazówki, edukacja i społeczność, które pozwalają specjalistom ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego lepiej przygotować się do ochrony swojego przedsiębiorstwa, szybko reagować, aby zminimalizować wpływ ataków cybernetycznych i wyprzedzać przyszłe zagrożenia.

4. Możliwości nawiązywania kontaktów podczas wydarzeń lokalnych rozdziałów oraz z udziałem ponad 165 000 zaangażowanych specjalistów ISACA, nowa platforma Engage na engage.isaca.org.

To tylko kilka korzyści, które otrzymasz po dołączeniu. Wiele innych korzyści można znaleźć w Internecie na stronie www.isaca.org/benefits.