Advanced Threat Summit 2023

Starts:  Nov 22, 2023 08:00 (CET)
Ends:  Nov 24, 2023 14:00 (CET)
Associated with  Warsaw Chapter

Data: 22- 24 listopada

Miejsce: Hotel Marriott Warszawa

Rejestracja: https://atsummit.pl/rejestracja/Uwaga promocja do 10 listopada – a dla członków ISACA dodatkowa 10% zniżka z kodem ISACAWAW10Zniżkę dla naszych członków zapewniamy dzięki temu, że jesteśmy patronem wydarzenia. Dzięki udziałowi w AT Summit otrzymacie 19 punktów CPE.

Już od dekady, co roku AT Summit gromadzi kilkusetosobowe i fachowe grono przedstawicieli przedsiębiorstw, banków oraz instytucji finansowych i publicznych z całego świata.
Jubileuszowej edycji towarzyszy Konkurs. W ramach konkursu nagrodzimy m.in. najlepsze organizacje oraz projekty z obszaru cyberbezpieczeństwa w Polsce.

Podczas wydarzenia omówimy wspólnie aktualne wyzwania w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w Polsce. W tym roku skupimy się na konsekwencjach rozprzestrzeniania się cyberbezpieczeństwa poza jej tradycyjnym obszarem. Cyberbezpieczeństwo stało się mainstreamowym zagadnieniem, dotykającym praktycznie każdej działalności biznesowej i prywatnej.
Wśród ekspertów AT Summit nie mogło zabraknąć przedstawicieli ISACA.

  • W pracach rady programowej, która czuwa nad wysokim poziomem merytorycznym wydarzenia bierze udział Prezeska ISACA Warszawa: Barbara Nerć-Szymańska.
  • W tematykę konieczności wprowadzenia ograniczeń w stosowaniu AI wprowadzi nas Ramsés Gallego, były International Vice President, ISACA Board of Directors.
  • Jak pozostać odpornym w procesach zmian opowie Ameet Jugnauth, Vice President z ISACA London Chapter, Cyber GRC Director w jednym z 5 największych banków w USA.Poznaj ekspertów AT Summit i sprawdź pełną agendę:
https://atsummit.pl/agenda/

Do zobaczenia!!! [Patronat_ISACA_WARSAW_23-24]
[PastEvent]

Location

Online Instructions:
Event Image