Year 2023

10.11.23

Oddział Mazowiecki PTI organizuje panel dyskusyjny "Bezpieczna sztuczna inteligencja"

Kiedy: wt., 14 lis 2023, 18:30 – 20:30 
Miejsce: Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych, Politechnika Warszawska, Koszykowa 75, Warszawa, Mazowieckie, PL, 00-662, sala 40

Więcej szczegółów: https://www.linkedin.com/events/7127416850757337089/comments/

 


20.05.2023 ODNOWIENIE CZŁONKOSTWA – DO KOŃCA MAJA 2023

UWAGA! Jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie zostały na odnowienie członkostwa. Co prawda w tym roku termin na odnowienie członkostwa minął dnia 28go lutego, jednak ISACA zdecydowała, że odnowić członkostwo będzie można jeszcze do końca maja bez utraty benefitów!

Pamiętajcie, że tylko członkowie mają dostęp do benefitów.

https://www.youtube.com/watch?v=2UAQT_icPaM

 


19.05.2023 ISACA PATRZY W PRZYSZŁOŚĆ – MATERIAŁY Z JUBILEUSZU

Już w najbliższy poniedziałek rozpoczniemy publikację nagrań wszystkich wystąpień z zeszłorocznej konferencji 25-lecia ISACA Warszawa. Tematyka konferencji skupiła się wokół sztucznej inteligencji i jej aspektach prawnych, regulacyjnych, technicznych i etycznych. Zapraszamy do oglądania i polecania tych filmików – więcej szczegółów już niebawem na naszym profilu LinkedIn

 

18.05.2023 WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW PODSUMOWANIE


Dnia 9 maja 2023 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej mieliśmy okazję spotkać się na Walnym Zebraniu Członków, które poprzedzone było wystąpieniem Pana Jana Anisimowicza o zarządzaniu ryzykiem dostawców. Prelekcja bardzo zaciekawiła wszystkich obecnych na spotkaniu a temat ten był dobrym wstępem do sesji networkingowej.
 

Podczas Walnego Zebrania w II terminie Zarząd przedstawił sprawozdanie ze swoich prac od początku kadencji (wrzesień 2022) oraz sprawozdanie finansowe za rok 2022, Komisja Rewizyjna nie wniosła żadnych uwag i Walne Zebranie przyjęło sprawozdanie jednogłośnie.


24.03.2023

8 marca ruszyła II edycja konkursu Rising Star in Cybersecurity gdzie członkiem jury jest Pani Prezes Barbara Nerć-Szymańska.

Zapraszamy Panie i Wasze koleżanki do udziału w II edycji konkursu Rising Star in Cybersecurity organizowanego przez Cyber Women Community! To doskonała okazja, by pokazać, że cyberbezpieczeństwo to świetne miejsce do rozwoju zawodowego dla kobiet. Termin na zgłoszenia został wydłużony do 31 marca a więcej szczegółów znajduje się na stronie: https://risingstar.cyberwomen.eu


24.03.2023

Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na Klub Informatyka, który odbędzie się 28 marca (wtorek), godz. 18:30 w Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w sali 102. Temat "Wyjaśnialna sztuczna inteligencja". Będzie również dostępna transmisja on-line. Więcej informacji na: https://mazowsze.pti.org.pl/2023/03/12/wyjasnialna-sztuczna-inteligencjaxai/


23.02.2023

Ruszyła II edycja konkursu Rising Star in Cybersecurity, organizowana przez Cyber Women 

onkurs adresowany jest do kobiet, które wyróżniły się, swoją pracą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych lub są autorkami ciekawych projektów szkoleniowych, bądź usprawnień w organizacji.

#RisingStarInCybersecurity to konkurs promujący projekty związane z cyberbezpieczeństwem stworzone lub realizowane przez kobiety, przełamujący stereotypowe myślenie o cybersecurity jako o branży typowo męskiej.

To możliwość zaprezentowania nowych i ciekawych rozwiązań oraz inspirowanie kobiet do rozwoju zawodowego w branży cyberbezpieczeństwa.

Nagrodą główną jest miejsce na Studia podyplomowe Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem na Akademia Leona Koźmińskiego (Kozminski University) a na finalistki czeka wiele, ciekawych nagród!

Zachęcamy do wzięcia udziału. Jeśli masz koleżankę, która prężnie działa w branży cyberbezpieczeństwa, namów ją do udziału w konkursie!

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy, znajdziesz tutaj: https://risingstar.cyberwomen.eu/