Year 2023

24.03.2023

8 marca ruszyła II edycja konkursu Rising Star in Cybersecurity gdzie członkiem jury jest Pani Prezes Barbara Nerć-Szymańska.

Zapraszamy Panie i Wasze koleżanki do udziału w II edycji konkursu Rising Star in Cybersecurity organizowanego przez Cyber Women Community! To doskonała okazja, by pokazać, że cyberbezpieczeństwo to świetne miejsce do rozwoju zawodowego dla kobiet. Termin na zgłoszenia został wydłużony do 31 marca a więcej szczegółów znajduje się na stronie: https://risingstar.cyberwomen.eu


24.03.2023

Oddział Mazowiecki Polskiego Towarzystwa Informatycznego ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na Klub Informatyka, który odbędzie się 28 marca (wtorek), godz. 18:30 w Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w sali 102. Temat "Wyjaśnialna sztuczna inteligencja". Będzie również dostępna transmisja on-line. Więcej informacji na: https://mazowsze.pti.org.pl/2023/03/12/wyjasnialna-sztuczna-inteligencjaxai/


23.02.2023

Ruszyła II edycja konkursu Rising Star in Cybersecurity, organizowana przez Cyber Women 

onkurs adresowany jest do kobiet, które wyróżniły się, swoją pracą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych lub są autorkami ciekawych projektów szkoleniowych, bądź usprawnień w organizacji.

#RisingStarInCybersecurity to konkurs promujący projekty związane z cyberbezpieczeństwem stworzone lub realizowane przez kobiety, przełamujący stereotypowe myślenie o cybersecurity jako o branży typowo męskiej.

To możliwość zaprezentowania nowych i ciekawych rozwiązań oraz inspirowanie kobiet do rozwoju zawodowego w branży cyberbezpieczeństwa.

Nagrodą główną jest miejsce na Studia podyplomowe Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem na Akademia Leona Koźmińskiego (Kozminski University) a na finalistki czeka wiele, ciekawych nagród!

Zachęcamy do wzięcia udziału. Jeśli masz koleżankę, która prężnie działa w branży cyberbezpieczeństwa, namów ją do udziału w konkursie!

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy, znajdziesz tutaj: https://risingstar.cyberwomen.eu/