Home

What's New

Our Events01.12.23
 

Jan Anisimowicz , członek ISACA Warszawa zaprasza do rejestracji na bezpłatny webinar pt. "AI powered Internal Audit", który odbędzie się 13 grudnia br.2:30 PM CET
---------------
Our member Jan Anisimowicz  invites you to sign up for a free webinar "AI powered Internal Audit".
When: December 13th 2:30 PM CET (8:30 AM US EST and 4.30 PM AST).
https://adaptivegrc.com/webinars/

 


01.12.23

ISACA DAY na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu
 
21 listopada, w odbyło się  wydarzenie ISACA DAY,  inaugurujące współpracę pomiędzy Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz ISACA Warszawa.
W pięknej  auli UE licznie przybyłych studentów powitał Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy z Otoczeniem - prof. dr hab. Maciej Szymczak
O tym, jak członkowstwo w ISACA Warszawa i  zdobywanie certyfikatów, takich jak CISA, CISM może stać się pomostem do globalnej kariery w audycie IT i bezpieczeństwie oraz  o specjalnej promocji, którą ISACA oferuje studentom opowiedzieli   Barbara Nerć-Szymańska - Prezes Zarządu ISACA Warszawa  oraz Michał Hryciuk - Viceprezes.
W świat blockchain  wprowadziła słuchaczy  Małgorzata Michniewicz - Członek Zarządu ISACA Warszawa. Opowiedziała  też o wyzwaniach i korzyściach związanych z zastosowaniem tej technologii w audycie.
Jesteśmy przekonani, że to wydarzenie zainicjowało długofalową współpracę, a przede wszystkim wyartykułowało korzyści dla kadry naukowej oraz studentów UE w Poznaniu.
Nakreślono dalsze kroki we współpracy takie jak objęcie patronatem studiów podyplomowych czy formy aktywizowania Studentów do udziału w społeczności ISACA.
 

 


01.12.23

Współpraca z Coventry University
 
W ramach współpracy z uczelniami Nasz Prezes i Viceprezes  spotkali się ze studentami trzech roczników kierunku Cyberbezpieczeństwa na  Coventry University Wrocław, z którym niedawno nawiązaliśmy współpracę.
B. Nerć-Szymańska  i M. Hryciuk przedstawili organizację ISACA oraz ISACA Warszawa oraz  opisali  jakie benefity daje studentom członkowstwo w ISACA. 
Spotkanie cieszyło się zainteresowaniem. Padło wiele interesujących pytań ze strony publiczności. Liczymy,  że  wkrótce powitamy więcej studentów w naszej globalnej społeczności.
 

 


20.11.23

PUBLIKACJE OFERT PRACY

Przypominamy, że ISACA Warszawa publikuje bezpłatnie zweryfikowane oferty pracy.
Ofertę pracy można dostarczyć na adres: info@isaca.waw.pl

 


20.11.23

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI

Kontynuujemy działania informacyjne na temat działalności ISACA oraz certyfikacji.
W tym roku akademickim odwiedziliśmy Coventry University Wrocław.
Do końca br.  mamy spotkanie "ISACA DAY" w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz spotkanie z uczestnikami studiów podyplomowych "Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem" na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

ISACA Warszawa nawiązała współpracę z kilkoma uczelniami wyższymi. Przypominamy także, że ISACA Warszawa objęła swoim patronatem studia podyplomowe: "Zarządzanie Cyberbezpieczeństwem" na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz "Specjalista ds. cyberbezpieczeństwa" w Wyższej Szkole Bankowości i Zarządzania w Krakowie. 

Studia, które objęliśmy patronatem umożliwiają uczestnikom zdobywanie wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa i audytu, a co za tym idzie również punktów CPE. W obydwu przypadkach wśród wykładowców jest wielu doświadczonych członków ISACA. Studenci studiów, którym patronujemy, dostają zaproszenie do zostania członkami ISACA z pierwszym okresem z zerową opłatą członkowską.

 


20.11.23

MEMBER GET A MEMBER

Trwa promocja dla osób, które zaproszą nowe osoby do ISACA.
Szczegółowe informacje w mailach wysyłanych przez isaca.org
oraz tutaj:  https://www.isaca.org/campaigns/member-get-a-member

 


20.11.23

MENTORING - zaprasza

Trwa pilot mentoringu pod patronatem ISACA Warszawa.

Mentoring rozłożony jest w czasie - jest to współpraca po 1-2 godziny w miesiącu przez kilka miesięcy. Zapraszamy kolejne osoby chętne do zostania mentorami oraz osób poszukujących mentora.  Mentor wybiera osoby mentorowane i dostaje bezpośredni kontakt.

 


20.11.23

CPE czyli ciągłe doskonalenie

Zbliża się koniec roku, a wraz z nim czas podsumowań i planów na przyszłość.

Jeśli jesteś  posiadaczem któregoś z certyfikatów ISACA, pamiętaj  o utrzymaniu swojego statusu poprzez zdobywanie punktów CPE.

 Nie zwlekaj do ostatniej chwili i skorzystaj z dostępnych możliwości edukacyjnych, które pozwolą Ci podnieść swoje kwalifikacje i wiedzę.

Interesujące Cię wydarzenia  możesz wyszukać tutaj: https://engage.isaca.org/warsawchapter/events/calendar

 


Upcoming events


Past events