Home

What's New

Our Events20.05.2023 ODNOWIENIE CZŁONKOSTWA – DO KOŃCA MAJA 2023

UWAGA! Jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie zostały na odnowienie członkostwa. Co prawda w tym roku termin na odnowienie członkostwa minął dnia 28go lutego, jednak ISACA zdecydowała, że odnowić członkostwo będzie można jeszcze do końca maja bez utraty benefitów!

Pamiętajcie, że tylko członkowie mają dostęp do benefitów.

https://www.youtube.com/watch?v=2UAQT_icPaM

 

19.05.2023 ISACA PATRZY W PRZYSZŁOŚĆ – MATERIAŁY Z JUBILEUSZU

Już w najbliższy poniedziałek rozpoczniemy publikację nagrań wszystkich wystąpień z zeszłorocznej konferencji 25-lecia ISACA Warszawa. Tematyka konferencji skupiła się wokół sztucznej inteligencji i jej aspektach prawnych, regulacyjnych, technicznych i etycznych. Zapraszamy do oglądania i polecania tych filmików – więcej szczegółów już niebawem na naszym profilu LinkedIn

 

18.05.2023 WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW PODSUMOWANIE


Dnia 9 maja 2023 w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej mieliśmy okazję spotkać się na Walnym Zebraniu Członków, które poprzedzone było wystąpieniem Pana Jana Anisimowicza o zarządzaniu ryzykiem dostawców. Prelekcja bardzo zaciekawiła wszystkich obecnych na spotkaniu a temat ten był dobrym wstępem do sesji networkingowej.
 

Podczas Walnego Zebrania w II terminie Zarząd przedstawił sprawozdanie ze swoich prac od początku kadencji (wrzesień 2022) oraz sprawozdanie finansowe za rok 2022, Komisja Rewizyjna nie wniosła żadnych uwag i Walne Zebranie przyjęło sprawozdanie jednogłośnie.

Upcoming events


Past events

Log in to see this information

Either the content you're seeking doesn't exist or it requires proper authentication before viewing.