Konferencja "InfraSecForum"

When:  Feb 18, 2021 from 09:00 to 17:00 (CET)
Associated with  Warsaw Chapter

Najbardziej praktyczna konferencja w Polsce o bezpieczeństwie systemów SCADA, rozwiązań klasy ICS oraz infrastruktury OT

Ataki cybernetyczne na elementy infrastruktury przemysłowej stają się coraz bardziej wyrafinowane. To konkretne zagrożenia fizyczne, które mogą uniemożliwić funkcjonowania całych przedsiębiorstw, czy świadczenie kluczowych usług dla całych regionów. Musimy być przygotowani do efektywnej obrony, wymiany informacji pomiędzy podmiotami i ścisłej współpracy. InfraSEC Forum jest doskonałym miejscem spotkania i dialogu przedstawicieli sektorów i branż.

Stawiamy nacisk na praktyczne aspekty cyberbezpieczeństwa z wykorzystaniem najnowszych technologii i inteligentnych rozwiązań.

Konferencja zrealizowana będzie w sprawdzonej formule, obejmującej kompleksowe spojrzenie na problematykę bezpieczeństwa infrastruktury OT, sesje case studies oraz doskonale zawsze wysoko ocenianych dyskusji roundtables, pozwalających na zaangażowanie i aktywny udział wszystkich uczestników. Tym razem w formule online.
Całość dopełni dzień fakultatywnych warsztatów dla uczestników zainteresowanych pogłębieniem wiedzy.

Spotkanie adresowane jest do managerów odpowiedzialnych w szczególności za strategie bezpieczeństwa (fizycznego i cyber) obszarów IT, automatyki,  i audytu oraz ochrony infrastruktury krytycznej z wszystkich firm z branży przemysłowej i przesyłowej – sektora utilities, energii, gazu i paliw oraz dużych firm produkcyjnych, przetwórczych i wydobywczych.

ISACA Warsaw Chapter jest partnerem merytorycznym konferencji.

Udział w konferencji to 7 punktów CPE do certyfikatów: CISSP/ CISA/ CISM/ CRISC/ CGEIT


[PastEvent]
[Patronat_ISACA_WARSAW]
[Patronat_ISACA_WARSAW_1]

Location

Online Instructions: