Home

אודות האיגוד

ISACA הוא איגוד עולמי מוביל, העוסק בפיתוח, מחקר, תקינה והכשרה, של אנשי מקצוע בתחומי טכנולוגיות המידע. ISACA מוכר כגוף מקצועי בעל מוניטין עולמי שהסמכותיו המקצועיות בתחום הביקורת ואבטחת המידע, ניהול סיכונים וממשל טכנולוגיות המידע מעניקות הכרה מקצועית לאנשי מקצוע ברחבי העולם. פעילותו המקצועית של האיגוד, במחקר ופיתוח, הכשרה ושמירה על עדכנות המידע זיכתה אותו בהכרה מטעם מכון התקנים האמריקאי ANSI. כיום ל ISACA 200 סניפים ב 180 מדינות וחברים בו 140,000 אנשי מקצוע.
ISACA ישראל שומר על מעמדו כסניף המקדם את האיגוד ומטרותיו, שומר על עדכנות בחזית הידע של טכנולוגיות המידע ומנחיל את הידע המקצועי במטרה להרחיב את מעגל אנשי המקצוע ולבסס את מעמדם המקצועי בארץ ובעולם.

פעילויות האיגוד

שנה טובה

חברות וחברי איגוד יקרים,


בפרוס השנה החדשה אני מאחל לכם ולבני ביתכם שנה טובה ומתוקה, שנה מוצלחת יותר מזו שזה עתה הסתיימה, שנעמוד באתגרים שהצבנו לעצמנו ושנזכה לראות שגשוג וצמיחה בכל מעשינו.
Untitled-1_0

גם בשנה החולפת צמחנו וגדלנו, הן מבחינת מספר החברים והן ביצירת מגוון תכנים מקצועיים המוצעים בפעילויות ISACA COLLEGE. אנו נרתמים להכשיר מדריכים מוסמכים ולהתאים תכנים אלה לקהילה שלנו, וכן לתת מענה בכל הנושאים שבתחומי אחריותנו המקצועית והמנהלית. אנו מקווים שפעילות קורסי ההכנה להסמכות ISACA והשתלמויות ISACA COLLEGE ימשיכו להיות מנוע לצמיחה ולהישגים.  


מדי שנה אנו משתתפים ב"יום תרומה קהילה" CommunITy Day שמתקיים בסניפי ISACA ברחבי העולם. השנה נשתף פעולה עם ארגון "לקט ישראל" באיסוף תרומת תוצרת חקלאית, אריזתה במחסן הלוגיסטי וחלוקה לנצרכים וניצולי שואה. אני קורא לכל אחד ואחת מכם, לאור חשיבות המטרה, אנא תנו יד וקחו חלק במאמץ הזה.


אני שמח להזדמנות להביא בפניכם כמה מציוני הדרך של השנה החולפת -
Group_2_2
צמיחה:
מספר החברים בסניף גדל ב- 20% מהשנה שעברה ועומד על 550 חברים. אנו מברכים את המצטרפים החדשים ומקווים להשתתפותכם בפעילויות האיגוד השונות.

 
חנכנו, בשיתוף CSA ישראל, בהובלתו של מר משה פרבר, את קורס ההכנה הראשון למוסמך בביקורת מחשוב ענן (CCAK) – עם 25 משתתפים.
 
השלמנו קורסי CISA ייעודיים בבנק לאומי, ומחזור שני במשרד מבקר המדינה. הקורס הקרוב יפתח לקהל הרחב באוקטובר 2021.
 
ההסמכה בתחום הגנת הפרטיות CDPSE הושקה במהלך 2021 ולשמחתנו זכתה להצלחה רבה בעולם ובארץ - מספר בעלי ההסמכה בישראל מקרב חברי האיגוד עומד על כ- 220 מוסמכים.
Group_3_1_0
יד ביד עם שותפים לדרך:
שיתוף הפעולה עם המערך לתוכניות ייעודיות של אונ' בר-אילן ממשיך ובמסגרתו נחשפו
 כ 80 משתתפים לקורסי CISM ו- CSX של ISACA.


שנה מוצלחת לשיתוף פעולה של ISACA  ישראל עם ניצן לוי יוזם תכנית אבטחת המידע והסייבר לנוער בכיתות ז' ח' ט' במגמת הסייבר של חטיבת הביניים בגימנסיה ע"ש יצחק נבון בחולון.
 
אנחנו משקיעים מאמצים רבים בפיתוח פעילות ISACA COLLEGE הצובר הכרה והערכה בקרב משתתפים מהאיגוד ומחוץ לו ומקווים גם להשתתפותכם בפעילויות אלה.
מוזמנים להצטרף לעשייה ולהתנדבות
בברכת חג שמח ושנה טובה,


אלון עמית    MA, CIA, CISA, CSX-A, CDPSE  
נשיא ISACA ישראל


יום תרומה לקהילה (Isaca CommunITy Day) בשיתוף 'לקט ישראל'

ISACA ביום תרומה לקהילה
בואו להשתתף ביוזמה עולמית של ISACA
ולהתחיל את שנת תשפ"ב ביום תרומה לקהילה
זה קורה ב 29-30/09/2021 וב 1/10/2021
חברי איגוד, אנו קוראים לכם להצטרף ליוזמה למען הקהילה
השנה נשתף פעולה עם "לקט ישראל" שמציע מגוון פעילויות למתנדבים.
נשמח לראותכם נוטלים חלק בפעילות קהילתית שלנו למען הקהילה המורחבת.
לקט ישראל הוא הארגון היחיד בישראל העוסק בהצלת מזון בלבד. הארגון אחראי לאיסוף וקטיף עודפי מזון איכותיים ומגוונים, וחלוקתם באמצעות עמותות לטובת מאות אלפי נתמכים בכל הארץ. 
הארגון עוסק בקטיף עודפי תוצרת חקלאית ואיסוף ארוחות מבושלות, מיונם וחלוקתם לנתמכים ברחבי הארץ. 


*תחומי התנדבות:
  • איסוף תוצרת חקלאית משדות באזור רשל"צ - 29/09/2021 
  • אריזה של התוצרת החקלאית במחסן הלוגיסטי ברעננה - 30/09/2021
  • חלוקה של מנות מזון לניצולי שואה 01/10/2021
מתנדבים ירשמו או יפנו אלינו בהקדם כדי שנוכל לתאם את הפעילות שלכם ולתת יותר פרטים.
אוספים, אורזים ומחלקי מזון - מחכים לכם!

*************************
שימו heart :  חובה תו ירוק או מחלימים
בכל שאלה אנא פנו אלינו בטלפון: 052-6057238 או בדוא"ל: isaca@isaca.org.il
ISACA Israel | הברזל 32 בנין A | תל-אביב | 03-6910093
isaca@isaca.org.il


סקר נושאים לתכנית ההשתלמויות של Isaca College לשנת 2022

מה מעניין אתכם/ן?
אנו מזמינים אתכם/ן למלא שאלון קצר אודות תחומי העניין המקצועיים שלכם/ן ולהשפיע על תכנית ההשתלמויות של Isaca College לשנת 2022. ניתן למלא את השאלון גם בעילום שם, לבחור מתוך רשימה סגורה של מגוון נושאים כלליים ולהציע נושאים פרטניים בהם תרצו להשתלם.
ייתכן שזו תמונה של ‏טקסט שאומר '‏ISACA COLLEGE מה מעניין אתכם? הגשת הצעות לתחומי ידע שיכללו בתכנית ההשתלמויות של COLLEGE ISACA לשנת 2022 ביחד ממשיכים לצעוד קדימה ISACA ישראל מציע תכנית השתלמויות מקצועית המעניקה לעוסקים בתחומי טככוווווות המידע- ביקורת, בקרה, ניהול סיכונים, ציות ואבטחת מידע ידע עדכנות כנות בנושאים שבקד מת הבמה המקצועית המשתנה. הנושאים שנבחרים מותאמים לייידות המקצועיות השונות בארגון, ונועדו לתת מענה רחב לארגונים המבקשים להגביר את הידע המקצועי הקיים מהיבטים שונים הנדרשים בעולם מערכות המידע הדינאמי. במסגרת הכנת תכנית ההשתלמויות של College' 'ISACA לשנת 2022, נשמח שתשתפו אותנו בנושאים שהייתם מעוניינים להשתלם בסדדאות עומק בהיקף של שעות לפחות. אפשר להציע נושאים נוספים.‏'‏


הודעה חשובה למבקרי האתרהצטרפו אלינו גם ברשתות החברתיות

likedIn facebook.png