Álláslehetőségek

A Magyar Nemzeti Bank pályázatot hirdet a Prudenciális modellezési és IT felügyeleti igazgatóság, Informatikai felügyeleti főosztályán

Vezető Felügyelő

munkakör betöltésére, IT felügyelettel kapcsolatos feladatok ellátására

Amiért érdemes minket választania:

  • versenyképes jövedelem;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • változatos munkavégzés.

Bizalommal fogadjuk jelentkezését a következő feladatokra:

  • Részvétel az MNB prudenciális felügyelési tevékenysége során az informatikai vizsgálatok megtervezésében és végrehajtásában.
  • Szakértői értékelés nyújtása az MNB hatáskörébe tartozó engedélyezési tevékenységek informatikai vonatkozású feladataiban.
  • Az MNB hatáskörébe tartozó szervezetek informatikai vizsgálati módszereinek kidolgozásának és továbbfejlesztésének támogatása.
  • Az információ-technológia, a biztonsági és ellenőrzési módszertanok, valamint legjobb gyakorlatok nemzetközi fejlődésének nyomon követése.

Ön az ideális jelöltünk, amennyiben rendelkezik:

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel;
  • pénzügyi vagy informatikai területen szerzett ellenőrzési gyakorlattal;
  • IT és IT biztonsági projektekben szerzett gyakorlattal;
  • legalább 5 éves szakmai tapasztalattal;
  • jó analitikus készséggel, strukturált gondolkodással;
  • fejlett kommunikációs készséggel magyar és angol nyelven;
  • információbiztonsági szabályozások és megoldások ismeretével;
  • CISA/ISO 27001LA/egyéb nemzetközi informatikai auditori szakmai minősítéssel;
  • CISM/CISSP/egyéb nemzetközi informatikai biztonsági szakmai minősítéssel;
  • 3 hónapnál nem régebbi bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvánnyal.
  • A munkakör nemzetbiztonsági ellenőrzés hatálya alá tartozik.

Előny lehet leendő kollégánk számára:

  • pénzügyi intézménynél szerzett informatikai ellenőrzési tapasztalat, folyamatismeret;
  • adatelemzésben szerzett tapasztalat, adatelemző eszközök ismerete;
  • gazdasági, számviteli, bank-informatikai végzettség.

Szeretne munkájával az Ön elé táruló intellektuális kihívások megoldása révén hozzájárulni az MNB sikeréhez, valamint egy olyan szervezet tagja lenni, ahol a leginnovatívabb módszereket is megismerve lehetősége van a folyamatos tanulásra és fejlődésre?

Amennyiben a válasza igen, örömmel fogadjuk jelentkezését!